Linki sponsorowane

Google Ads - Kampanie Adwords Płock

92%

Firm ma dostęp do Internetu

75%

Polaków to użytkownicy Internetu

65%

Firm posiada stronę internetową

Wybór słów kluczowych

01.Strategia

Wyznacz cele reklamy

Linki sponsorowane

02.Kampania PPC

Pokaż stronę w reklamach Google

Zwiększ ilość klientów

03.Wzrost ruchu

Popraw wyniki sprzedaży

Kierowanie reklam na lokalizacje geograficzne

Marketing lokalny w Google

Specjalista Google Ads / Adwords

Województwo:

mazowieckie

Miasto:

Płock

Powierzchnia:

88.06 km²

Ludność:

122224

Wciel w życie cele biznesowe dzięki Google AdWords

Samodzielnie prowadzone kampanie reklamowe AdWords często zajmują nieproporcjonalnie dużo czasu i energii, gdyż bez perfekcyjnej znajomości interfejsu nie da się korzystać z wielu przydatnych usprawnień. Poszczególne zakładki i karty kryją ciekawe opcje, a także systemowe propozycje zmian. Wyciągnięcie konstruktywnych wniosków na podstawie tych danych jest trudne dla osób słabo zaznajomionych z wszystkimi funkcjonalnościami Google. Specjaliści z naszej agencji sprawnie posługują się filtrami, by wykreować raporty ze strategicznymi dla biznesu wskaźnikami.

Marketing w wyszukiwarkach otwiera przed użytkownikami całe spektrum możliwości, nie tylko jeśli chodzi o reklamy tekstowe w wyszukiwarce. Co prawda, skonfigurowanie kampanii produktowej to wyższy stopień wtajemniczenia, jednak nasi eksperci niejednokrotnie udowodnili, że wyzwania to nieodłączna część pracy w marketingu. Konto Google Merchant Center, sprzężone z kampanią AdWords, pozwala na dodawanie opisów i zdjęć produktów, które następnie są automatycznie dostosowywane do wpisywanych przez użytkowników haseł. Pozyskani w ten sposób klienci chętniej sfinalizują zakup, gdyż już klikając w link wiedzą, jak wygląda produkt i jaka jest jego cena.

Rozszerz zasięg oddziaływania reklamy

Kampanie linków sponsorowanych w wyszukiwarce to najczęściej spotykane metody promocji asortymentu firmy, niemniej jednak coraz bardziej popularne stają się reklamy wyświetlane w witrynach partnerskich Google i na tematycznych serwisach. Tego typu reklama AdWords może wykreować potrzebę na nowy, nieznany do tej pory produkt lub też wzbudzić nagłą chęć posiadania określonego wyrobu. Co więcej, znając preferencje odbiorców, ich wiek czy najchętniej odwiedzane strony, można ustawić kierowanie przekazu według tych kryteriów.

Sieć reklamowa odwdzięcza się tym reklamodawcom, którzy poświęcają odpowiednią ilość czasu na przygotowanie graficznego, dopracowanego komunikatu. Minimalistyczna, utrzymana w dobrym tonie, przyciągająca wzrok reklama to dobra metoda na ugruntowanie znajomości marki i jej logo. Nasz specjalista AdWords przygotuje propozycje słów kluczowych oraz stworzy profil potencjalnego klienta, by wybrać podtyp kampanii. Tym sposobem reklamę zobaczą nie tylko internauci zainteresowani ściśle daną tematyką, ale także osoby o zbliżonych upodobaniach.

Jakość komunikatu reklamowego ma znaczenie

W miarę prowadzenia, kampanie AdWords powinny zmierzać do zwiększania zasięgu, bez konieczności zwiększania budżetu przeznaczonego na ten cel. Ograniczanie kosztów, bez zachwiania strukturą i wypracowanymi praktykami na koncie reklamowym, jest nie lada sztuką. Ilość czynników, które wpływają na ostateczny koszt kliknięcia, jest duża, co dodatkowo komplikuje fakt, że wszystkie te elementy są ze sobą powiązane. Główna zasada jest taka, że im wyższy wynik jakości reklamy, tym wyższe oszczędności reklamodawców. Jako fachowa agencja SEM, w swych działaniach dbamy o interes naszych klientów, dlatego możesz mieć pewność, że z czasem kampania będzie zmierzać w kierunku lepszej opłacalności.

Wśród elementów, które wymagają szczególnie silnej atencji, znajdują się słowa kluczowe. Ilość fraz w grupach, ich przyporządkowanie, a także kwestia eliminacji nieskutecznych słów to zadanie dla eksperta do spraw reklamy internetowej. Równie ważna jest kwestia użyteczności strony docelowej dla odbiorców. By wytycznym Google stało się zadość, landing page powinna obfitować w oryginalne teksty oraz ładować się płynnie i szybko. Na końcowy wynik jakości wpływ ma także sama treść komunikatu reklamowego, dlatego warto zachęcać internautów do działania, przedstawiając uczciwe informacje.

Linki sponsorowane to doskonały środek marketingowy, jednak warto najpierw przygotować stronę, by mogła ona rzeczywiście zaspokoić potrzeby klientów. By reklama odniosła skutek, witryna powinna celnie i skrótowo przedstawiać asortyment oraz zalety skorzystania z oferty firmy, a także umożliwiać szybki kontakt z przedstawicielami przedsiębiorstwa. Każdy niuans ma znaczenie, dlatego pracownicy naszej agencji dokładają wszelkich starań, by strona była gotowa na przyjęcie i zaciekawienie nowych klientów.

Informacje kontaktowe

Wysłanie formularza nic nie kosztuje.

Nasze oferty są bezpłatne.

Formularz kontaktowy