Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Strony internetowe Płock

92%

Firm ma dostęp do Internetu

75%

Polaków to użytkownicy Internetu

65%

Firm posiada stronę internetową

Wybór szablonu

01.Projektowanie

Postaw na nowoczesne wzornictwo

Budowa strony

02.Realizacja

Dostosuj witrynę do urządzeń mobilnych

Instalacja CMS i szablonu

03.Wdrożenie

Wyróżnij się na tle konkurencji

Nowoczesność i funkcjonalność stron internetowych

Dzięki szybkim przemianom w świecie technologii, zmiany trendów i oczekiwań konsumentów rzutują także na postrzeganie stron internetowych. Witryny z czasem ulegają dezaktualizacji, a kolejne formy graficzne przestają być atrakcyjne. Archaiczny layout może definitywnie odstraszyć potencjalnych klientów od nawiązywania bliższych relacji z firmą. Odświeżanie czy tworzenie stron www od nowa jest, niezależnie od branży, potrzebne co kilka lat. Nasza agencja interaktywna praktykuje nieprzemijające, klasyczne zasady webdesignu, które uzupełnia o dyskretnie wkomponowane, nowe elementy. Dzięki temu wszystkie nasze koncepty starzeją się o wiele wolniej i mogą służyć przedsiębiorstwom, z drobnymi poprawkami, przez długi czas.

Projektowanie stron, które będą dumnie reprezentować firmy, wymaga ogromnej dawki doświadczenia, popartego tysiącem zaimplementowanych projektów online. Dla osób niewprawionych w kreacji internetowej ciężko jest zbalansować oryginalność serwisu z jego użytecznością dla klientów. Używanie pewnych standardów odnośnie struktur i warstwy wizualnej stron służy unifikacji doświadczeń internautów, którzy po kliknięciu w konkretne symbole i zakładki spodziewają się przewidywalnych rezultatów. Nasi eksperci coraz większą wagę przykładają do badania zachowań klientów, by cała strona była przyjazna i intuicyjna.

Niuanse mają znaczenie

Kolejnym ważnym aspektem, nad którym pochylamy się, projektując strony, jest kwestia mikrointerakcji. Nasz mózg przyzwyczajony jest do utrwalonych schematów postępowania, bez specjalnego zastanawiania się wybieramy ikonki i skanujemy przedstawione informacje. Tworzenie stron internetowych, szczególnie pod kątem użytkowników mobilnych, powinno uwzględniać te tendencje. Detale w witrynie pozwalają na skierowanie uwagi użytkownika na konkretne obszary, a także sprzyjają lepszemu, ogólnemu wrażeniu. Przykładowo ukończenie czynności, zapis do newslettera czy sfinalizowanie zakupów powinno być wyraźnie zasygnalizowane, by klient poczuł satysfakcję z podjętych działań. Dopracowane drobiazgi z pewnością zostaną zanotowane przez konsumentów, nawet jeśli tylko w warstwie podświadomej, jednak przyczynią się do profesjonalnego odbioru strony www.

W dobie cyfrowej rewolucji, tysiące firm na rynku walczą o miano liderów danej branży. Innym czynnikiem, który ułatwia identyfikację biznesu i komunikację z klientami, jest typografia. Nasi informatycy dobiorą czcionkę pasującą do przekazu firmowego, prostą, ale jednocześnie zapamiętywalną. Projektowanie stron internetowych jest, w naszej ocenie, sumą małych szczegółów, dlatego żaden element witryny nie zostanie zaniedbany czy pozostawiony przypadkowi.

Skuteczna komunikacja w kontaktach z klientami

By marka była zdolna przetrwać zawirowania na rynku, powinna kierować się jasną, spójną strategią. Za tym pojęciem kryje się autentyczność komunikatów firmy, które powinny nie tylko angażować odbiorców, ale także przyczyniać się do utrwalenia konkretnego wizerunku przedsiębiorstwa – jako niezwykle postępowego, pielęgnującego tradycje, a może podkreślającego indywidualność jej pracowników. Tworzenie stron przez naszych ekspertów za punkt wyjścia stawia sobie poznanie misji, charakteru oraz planów firmy. Kreatywny copywriting pozwoli ubrać w słowa wartości, tkwiące u podstaw biznesu. Wiemy, że obietnice bez pokrycia i puste frazesy nie zapewnią na dłuższą metę uznania klientów, dlatego z równym natężeniem pracujemy nad rozwijaniem pola interakcji z konsumentami, by firma mogła reagować w czasie rzeczywistym na wszystkie ich pytania czy problemy.

Indywidualizm biznesu ma odbicie w stronie internetowej

Posiadanie koncepcji marki to dopiero początek zmagań, które towarzyszą właścicielom firm. Warto jak najszybciej opracować plan tego, w jakich kontekstach nazwa przedsiębiorstwa i jego oferta będą się pojawiać w Internecie. Po etapie analizy grup docelowych, do których trafiać mają materiały firmowe, warto skoncentrować się na reklamie. Prowadzone przez nas pozycjonowanie czy kampania linków sponsorowanych to środki, które przybliżą upragniony cel w postaci wzrostu rozpoznawalności biznesu. Warto korzystać jednak także z innych metod marketingowych, takich jak tradycyjne plakaty reklamowe czy artykuły sponsorowane w tematycznych serwisach, by zwiększyć możliwe punkty styku z potencjalnie zainteresowanymi konsumentami.

Projektowanie stron www nie może polegać na mechanicznym, odtwórczym powielaniu zastanych wzorców i szablonów, które, choć sprawdziły się w jednym przypadku, mogą nie zdać swojej roli przy innym branżowym projekcie. Każda firma niesie ze sobą inny przekaz emocjonalny oraz odwołuje się do innych wartości, dlatego każda witryna, która jest konstruowana przez nas zespół, stara się uchwycić niepowtarzalność przedsiębiorstw.

Informacje kontaktowe

Wysłanie formularza nic nie kosztuje.

Nasze oferty są bezpłatne.

Formularz kontaktowy